Вініри у Харкові

Вініри в Харкові – це стоматологічні накладки або мікропротези, які за своєю формою нагадують пелюстки. Товщина матеріалу не перевищує 0,8 мм, що дозволяє корекцію зубів по лінії посмішки.

На відміну від коронок вініри Харків використовує такі, які не закривають всю поверхню зуба, а кріпляться із зовнішнього боку. Застосовуються вінірні накладки при:

 • недостатньо гарною формою передніх зубів;
 • наявність широкої щілини між зубами;
 • негарному кольорі зубної емалі, який не покращується після відбілювання;
 • сколі краю зуба;
 • помірною кривизною зубів, виправлення якої пацієнт не бажає виконувати за допомогою ортодонтичних методів.

Як і кожна медична процедура, встановлення мікро протезів має свої протипоказання, серед яких:

 • підвищений ступінь стирання зубів;
 • ведення екстремального способу життя;
 • тертя зубів ночами (бруксизм);
 • виражене руйнування внутрішньої поверхні зубів;
 • наявність пломби великого розміру;
 • неправильно сформований прикус;
 • стоншення емалі;
 • попереднє лікування зубів з використанням формаліну або резорцину, оскільки це знизить ступінь кріплення накладок, що спричинить відшарування матеріалу.

При виявленні таких проблем, як ясна, що кровоточать, і каріозні порожнини, перед встановленням вінірів проводиться їх лікування. При значних деформаціях зубного ряду перед встановленням вінірів необхідно пройти відповідне лікування ортодонту.

Однак усі ці протипоказання відносні і при правильній підготовці можна виготовляти вініри навіть у складних ситуаціях.

Вініри поділяються на:

 • повні формою нагадують ковпачок, фіксуються на зубі з двох сторін, крім поліпшення зовнішнього вигляду захищають зуби від руйнування;
 • неповні у вигляді пластин, що кріпляться із зовнішнього боку, застосовуються для формування гарної посмішки.

Відгуки клієнтів про вінірів

Дарія

Дарія

20 років

Завжди переживала про нерівності своїх зубів. Дізналася з інтернету про стоматологію та вирішила записатися на прийом. За два відвідування мені поставили відмінні вініли та тепер моя посмішка сліпучіша, ніж зазвичай. Дякую лікарям за допомогу.

 

Різновиди вінірів у Харкові

Залежно від матеріалу, який використовується для виготовлення вінірів, відбувається поділ на:

 1. Порцелянові (керамічні вініри у Харкові ціна вища, але вони найдовговічніші) накладки з пресованої кераміки та склокераміки системи Швейцарія, виготовляються зубним техніком у спеціальній лабораторії зі світлонепроникної кераміки або медичного фарфору. Період використання – від 10 років, що дозволяє назавжди позбавитися різноманітних дефектів.
 2. Композитні вініри, для виготовлення використовуються композиційні матеріали (пломбувальні). Під час встановлення відбувається процес формування накладки у роті пацієнта без попереднього препарування поверхні зубів. Для підтримки естетичного вигляду необхідно відвідувати лікаря для полірування та дрібної реставрації. При установці вінірів з композитних матеріалів може незначно змінюватися їх колір через пористу структуру, що вбирає барвники з їжі та напоїв.
 3. Ультратонкі накладки-вініри із полевошпатної кераміки забезпечують натуральність. Винування виконується у стислий період. Забезпечується тривалий час експлуатації (до 20 років) без необхідності коригувати.
Різновиди вінірів у Харкові

Залежно від товщини та техніки встановлення мікропротези поділяються на види:

 • капоніри або компоніри є повноцінною імітацією зубної емалі, їх товщина від 0,3 до 0,7 мм. Після встановлення забезпечується натуральний ефект за рахунок прозорості та блиску матеріалу. Для встановлення немає потреби ушкоджувати зубну емаль. При кріпленні пластин застосовують спеціальний білий клей для просвічування рівномірного кольору крізь прозорий матеріал. Перед встановленням не потрібно значно обробляти зуби для кращого зчеплення матеріалу. Після встановлення існує можливість виконати корекцію на підставі вимог пацієнта. Відтінок підбирається з максимальною відповідністю до природного кольору зубної емалі.
 • люмініри мають вигляд білих матових платівок для наклеювання на зуби. Пластини є найтоншим виглядом, товщина матеріалу трохи більше 0,3 мм. Накладки не перекривають виражених дефектів потемніння емалі зубів. Перед установкою немає необхідності препарувати за допомогою машинки поверхню зубів, за рахунок чого після видалення пластин пацієнт не відчуває психологічного дискомфорту. При тривалій експлуатації зберігається зовнішній вигляд матеріалу без зміни кольору. В основному виготовляються з порцеляни для збереження підвищених зносостійких властивостей.

Окремим видом пластин, що використовуються в естетичній медицині, є елайнери, що є монолітною конструкцією на всі зуби. Пластини є альтернативою брекетам, що дозволяють виконати вирівнювання зубного ряду зі слабовираженою патологією при:

 • наявності вираженої щілини між двома передніми зубами;
 • необхідності скоригувати розташування зубів без вираженої кривизни;
 • неправильний прикус, коли формується висування нижньої щелепи вперед;
 • заключному етапі після проведення складного ортодонтичного лікування.

За рахунок самостійного зняття при необхідності гігієна ротової порожнини виконується у звичній для пацієнта формі.

Елайнери розробляються з урахуванням форми зубів, за рахунок еластичності матеріалу пластини дуже зручні в носінні і не доставляють відчутного дискомфорту у вигляді натирання або надмірного стискання. Варто зазначити, що ці пластини є непомітними для оточуючих. Для повноцінного курсу лікування з використанням елайнерів застосовують 4 види накладок (кап) відповідно до стадії виправлення дефекту.

Голівудські вініри

При необхідності створити ідеальну білу посмішку застосовуються голлівудські вініри Харків: фарфорові або керамічні накладки, товщина яких не більше 0,3 мм.

Для винування використовується спеціальний склад, що клеїть, і виконується мінімальний ступінь зняття натуральної зубної емалі. Зірки Голлівуду використовують цей вид вінірів для надання більшої естетичності своїй посмішці. Встановлені пластини непомітні, більше того, не кожен стоматолог візуально визначить наявність голлівудських вінірів за рахунок їх тонкості та 100% відповідності емалі зубів. Матеріал також є захисним шаром поверхні зуба, що запобігає руйнуванню емалі.

Голівудські вініри

Відгуки клієнтів про послугу

Віталій

Віталій

Харків

Довго не наважувався піти до стоматолога на прийом, але після походу був приємно здивований! Стоматологія тримає високу планку професіоналізму разом із персоналом. Все минуло безболісно та швидко! Тепер страх перед стоматологами зник, а результат перевершив усі очікування

 

Переваги вирівнювання зубів

Для швидкої та ефективної корекції зубів необхідно зупинити свій вибір на вінірах, які мають ряд переваг:

 • формування бажаної посмішки за мінімальний період;
 • після встановлення забезпечується натуральність зубів;
 • усунення естетичних дефектів без свердління та додаткового протезування;
 • не викликають алергічних реакцій та відторгнення;
 • тривалий період експлуатації;
 • не відбувається руйнування зубів під пластинами;
 • простий догляд передбачає використання зубної пасти та спеціальної нитки для очищення простору між зубами;
 • за рахунок гладкої поверхні не відбувається накопичення зубного нальоту;
 • здійснюється мінімальна корекція прикусу;
 • довговічність матеріалу дозволяє довго носити вініри в Харкові без зниження ступеня естетичних властивостей.

Послідовність відвідувань лікаря

Для встановлення вінірів необхідно відвідати стоматологічний кабінет не більше 2 разів для:

 • первинного огляду та зняття зліпків для виготовлення пластин з урахуванням потреб. При першому візиті враховується складність дефекту, визначається колір та форма вінірів, а також матеріал, з якого виготовлятимуться накладки;
 • безпосередньої установки мікропротезів, що займає короткий час.

При встановленні пластин з композитних матеріалів потрібне одноразове відвідування стоматолога.

Відразу після встановлення вінірів при обточуванні емалі може спостерігатися підвищена чутливість зубів через 3-5 днів.

Для профілактичного огляду та виявлення мікротріщин та сколів на матеріалі потрібно відвідувати стоматолога не рідше 1 разу на рік. При зверненні до клініки лікар стоматолог підбере індивідуальну схему встановлення вінірів на підставі побажань клієнта.

Ціна вінірів

Ціна залежить від виду вінірів, також враховується складність роботи. На вініри Харків ціну тримає у середньому (на керамічні вініри) від 3000 грн. за штуку. Бюджетний варіант дозволяє встановити вініри із композитних матеріалів за ціною від 1000 грн. за штуку.
Вініри, Коронки від 5700 грн. прескераміка E-Max Press “Ivoclar Vivadent”(Швейцарія)
від 8500 грн вініри для передніх зубів із високими естетичними вимогами.
10000 – люмініри з польовошпатної кераміки (дуже тонкі вініри 0,2-0,3мм)
Коронка цільноцирконева Pretaw 2650 грн., «ZirkonZahn” Швейцарія
Коронка керамічна на основі оксиду цирконію 3900 грн. Кераміка на основі Оксид Цирконію, “ZirkonZahn” Швейцарія

Відгуки після встановлення вінірів

Кожна людина хоче мати гарну посмішку і бути впевненою у собі. Встановлення вінірів у Харкові – ефективний метод для досягнення бажаних результатів. За відгуками на композитні та керамічні вініри у Харкові ціна установки у стоматолога Павла Ткаченка дуже прийнятна за Харківськими мірками, і дозволяє вигідно знайти голлівудську посмішку та впевненість у собі

Думки клієнтів про нашу якість

Сергій

Сергій

31 рік

Ясно, чітко та лаконічно пояснили все, що потрібно зробити для моїх зубів і швидко зробили. Тепер вони здорові та красиві. Тепер ходитиму тільки в цю стоматологію.