Нові технології у нашій стоматології

Інтрооральний сканер

У нашій клініці лікарі використовують найтехнологічніший та вдосконалений з усіх існуючих сканерів – 3Shape TRIOS 3. Це обладнання останнього покоління, що дозволяє полегшити процес імплантування та протезування зубів. Використовується сканер і для профілактики: з його допомогою можна розглянути на моніторі найменші недоліки, які починають тільки зароджуватися. Це дозволить вилікувати зуб ще на першій стадії захворювання.
Інтрооральний сканер

Мікроскоп дентальний

У стоматологічній практиці Павла Ткаченка використовується мікроскоп як для лікування так і для діагностики.

За допомогою мікроскопа проводиться лікування в такому напрямку, як ендодонтія (лікування кореневих каналів) за допомогою мікроскопа лікарю набагато легше працювати з кореневими каналами так як він здатний збільшити картинку від 4 до 16 крат, що значно полегшує пошук і проходження каналів, входи яких дуже Важко знайти так діаметр їх гирло може бути частки міліметрів. Також в області ендодонтії за допомогою мікроскопа можна вирішувати багато інших питань: розпломбування погано пролікованих каналів, знаходження пропущених, вилучення зламаних інструментів у кореневих каналах, перфорації тощо.

Також мікроскоп застосовується при протезуванні зубів, наприклад, при обробці зубів під вініри, які мають товщину 0,2-0,7 мм. практично неможливо без збільшення обробити зуби на таку товщину. Також мікроскоп дуже зручний при перевірці посадки конструкції (коронка, вінір), можна перевірити, наскільки точно прилягає наша конструкція до зуба. Це дуже важливо, оскільки погане прилягання погано позначиться на майбутньому цієї реставрації і самого зуба.

Бінокуляр

У роботі ми використовуємо найсучасніше обладнання, багато робіт робимо із збільшенням мікроскопа чи бінокулярів. Використовуємо найкращі дорогі матеріали, які є на світовому ринку стоматології. Усі роботи робимо з найкращими лабораторіями та техніками України. Нещодавно в стоматології з’явилася нова продукція бінокулярна оптика. Хоча у закордонній практиці цей прилад давно став нормою. Таке стоматологічне обладнання викликало величезний інтерес та безліч питань. Існує думка, що стоматологам, які мають нормальний зір, не потрібне використання будь-яких приладів. Це є помилкою та пережитком минулого. Якість роботи залежить від огляду поля діяльності. Клінічне лікування може дати кращі результати за допомогою приладу бінокуляр.
Бінокуляр
Рентген-візіограф

Рентген-візіограф

Також ми використовуємо рентген-візіограф з мінімальною дозою опромінення, що дозволяє робити знімки пацієнту не встаючи з крісла і відразу зображення знімка виводиться на екран перед пацієнтом, тобто ми не витрачаємо час на прояв плівки. Візіограф це швидко і зручно.

Інтрооральна камера

Ми використовуємо інтрооральну камеру, яка дозволяє у збільшеному вигляді показати пацієнту на екрані перед кріслом, що у нього в роті. Інтрооральна камера в Харкові – це спеціальне діагностичне обладнання, яке за принципом дії нагадує УЗД та діагностує поточний стан здоров’я зубів усередині ротової порожнини пацієнта. Інструментом діагностики є мініатюрний датчик з інтрооральною (всередині ротової порожнини) відеокамерою, який передає зображення на монітор, встановлений безпосередньо перед пацієнтом та стоматологом.
Інтрооральна камера