Цифрова стоматологія: майбутнє медицини

Ще кілька років тому пацієнту та стоматологу доводилося пройти кілька складних та стомлюючих процедур для зняття зліпка із зубного ряду. І результат був далекий від ідеального: стоматологу складно отримати ідеальний відбиток (відбиток зубів) в такому складному середовищі, як ротову порожнину, де заважає язик і щіки. Також може бути блювотний рефлекс тощо. Тому відбиток деформується і точність даних спотворюються. Сучасні технології дозволили створити апарат – інтрооральний сканер, які дозволяють на 100% відтворити ваш зубний ряд на цифровому носії. Вам більше не потрібно кілька разів відвідувати клініку для корекції зліпка, сидіти з відкритим ротом протягом тривалого часу. Тепер вся процедура займає 10-15 хвилин, все робиться за допомогою новітнього цифрового обладнання, здатного повністю безпечно вам відтворити 3D версію ваших зубів.

Як відбувається процес сканування

Інтрооральний сканер

Уся процедура займає всього кілька хвилин: лікар вводить у ротову порожнину ручку приладу та веде нею над яснами та зубами. На ручці вмонтовано камеру, яка робить безліч одночасних знімків зубів під різними кутами. Потім програмне забезпечення цифрового апарата з’єднує всі знімки разом та передає їх на монітор. В результаті виходить тривимірна версія ваших зубів або всієї щелепи.

Який прилад використовується

У нашій клініці лікарі використовують найтехнологічніший та вдосконалений з усіх існуючих сканерів – 3Shape TRIOS 3. Це обладнання останнього покоління, що дозволяє полегшити процес імплантування та протезування зубів. Використовується сканер і для профілактики: з його допомогою можна розглянути на моніторі найменші недоліки, які починають тільки зароджуватися. Це дозволить вилікувати зуб ще на першій стадії захворювання.

Як працює цифрове сканування та чи безпечне воно

Таке сканування дозволяє не тільки зробити протезування, а й провести детальнішу та безпечнішу діагностику стоматологічних проблем, поспостерігати зміни прикусу або проконтролювати процес лікування.
Можна виготовляти шаблони для імплантації для правильного позиціонування імплантатів

Також сканер дозволяє прискорити та покращити якість виготовлення кап для ортодонтії та протезування, елайнерів для виправлення прикусу.
За наявності 3d принтера та фрезерувального верстата в клініці можна відразу після сканування протягом декількох годин виготовити – коронки, накладки, капи, шаблони для імплантації і т.п.

Процедура повністю безпечна, її можна проводити щодня.
Переваги цифрового сканування зубного ряду
До основних переваг методу можна віднести такі моменти:
Безпека для пацієнта та стоматолога. Сканер не виділяє ніякого випромінювання, ним можна користуватися постійно.
Зручність процедури. Усі маніпуляції не приносять жодного дискомфорту пацієнтові.

Швидкість. Сканування займає набагато менше часу, аніж інші методи. Також значно прискорюється процес протезування: тепер зуботехнікам потрібно надати лише цифрову версію.
Нові можливості. Стала можлива консультація з віддаленим фахівцем. Крім того, тепер можна на ранніх стадіях розпізнати найменші патології зубів та розпочати їх своєчасне лікування.

Точність. Моделювання протезу максимально наближає кінцевий результат до ідеального, за рахунок цього покращується точність посадки коронок, вінірів та іншого, а це в свою чергу подовжує термін служби ортопедичних конструкцій і не дає розвиватися вторинному карієсу під коронками та вінірами, тому зуби, ясна та оточуючі тканини. цілими та здоровими довгі роки! Довгостроковість. Отримані знімки зберігаються на сервері необмежену кількість часу, в потрібний момент вони піднімаються та використовуються.

Чому Вам варто звернутися до нашої клініки

У нас найсучасніше та технологічне обладнання у Харкові, на якому працюють кваліфіковані лікарі. Фахівці регулярно відвідують конференції та виставки, стежать за новими розробками у стоматології. У нашій клініці ви знайдете найввічливіше обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Похід до стоматолога вже не викликатиме у вас хворобливі відчуття та страх: у нашій клініці ви проведете трохи часу, і за цей час вас якісно продіагностують та вилікують. У нас ви можете встановити вініри чи брекети, вибілити зуби чи провести імплантацію. Лікування проводиться під мікроскопом, що дозволяє майже повністю виключити людський чинник.

Приходьте до нас у клініку – ми зробили стоматологію комфортною та приємною!