Брекети у Харкові

У ряді випадків, що безпосередньо впливають на формування зубів, призводить до того, що навіть здорові органи не здатні передати через посмішку Вашу привабливість. У такому разі найкращий спосіб – установка брекет-системи, що передбачає лікування з постійним фізичним впливом на зуби.

Популярні в місті Харків брекети є незнімними елементами, що закріплюються на поверхні зубів міцною основою. При цьому для захисту емалі використовується клей, що виділяє фтор і перешкоджає демінералізації.

На те, скільки коштує поставити брекети в стоматології, залежать фактори загального стану і матеріал виробів. Складовими даних засобів корекції є:

  • Ортодонтичні дуги. Встановлюються в пази брекетів та закріплюються еластичними лігатурами. Виготовляються із сталі високої якості або нікель-титанового або титаново-молібденового сплаву.
  • Еластичні лігатури. Фіксують дуги у брекетних пазах. Ці елементи також представляють декоративну сторону, саме стильність і привабливість системи. Від них може формуватися ціна на виріб.
  • Еластики використовують для появи між щелепами ортодонтичної сили, підтримка якої залежить від пацієнта.

Сучасні можливості стоматології дозволяють брекети поставити кілька виконань, де доступні звичні міцні металеві вироби з кольоровими та стилізованими лігатурними вставками, а також виготовлені з інших матеріалів. Сьогодні популярні в установці керамічні брекети, які елегантно виглядають на зубах, малопомітні та не спотворюють Вашу посмішку спільною присутністю. Стоматологічна практика Павла Ткаченка використовує і найновіші розробки у цьому напрямку ортодонтії, дозволяючи пацієнту вибрати спеціально виготовлені сапфірові вироби зі штучно вирощених кристалів. Це стильний, максимально непомітний і малотрудомісткий у догляді варіант брекетів, які не рідко використовують не для лікування, а своєрідним прикрасою.

Відгуки клієнтів про маталеві брекети

Стоматологічна клініка Харків Павла Ткаченка

Спочатку поставив лише верхні брекети, а потім і на нижню щелепу. Я бачу, як вирівнюються мої зуби! Супер. Все життя комплексував через свою посмішку і ось - мрія збувається.

Я дуже задоволений послугами Павла Ткаченка. Він чудовий стоматолог

 

Які завдання вирішують брекети та рітейнери

Зміни відбуваються рахунок впливу положення зубів, де під впливом тиску з їхньої стінки виконується розсмоктування кісткової тканини і зміна становища органів. Можливість встановлення брекетних систем дозволяє вирішити такі проблеми:

  • Неправильний прикус. Через дефекти зростання зубів, сформований прикус впливає на 2 фактори: якість жувальної функції, зовнішня привабливість. Досягається ефекту гармонійності через 1,5-2 роки.
  • Деформація зубного ряду. Завдання у вирівнюванні кривих зубів. Час процедури – не менше ніж рік.
  • Вузький зубний ряд. Використання сучасних ортодонтичних скоб дозволяє не видаляти органи, що порушують рівність ряду.
  • Деформація окремих зубів. Використовується функція пам’яті брекет-систем, що сприяють зміщенню зубів на потрібну позицію.

Залежно від Ваших проблем та переваг, ми підберемо найкращий варіант, максимально ефективний та мінімально дискомфортний у поверненні зубів до ідеального положення.

Відгуки клієнтів про встановлення брекетів

Стоматологічна клініка Харків Павла Ткаченка

Я дуже задоволений послугами Павла Ткаченка. Він чудовий стоматолог

 

Брекет система метал 1 щелепа “Ortho Classic” (США) від 7000 грн
Брекет-система комбінована сапфір 1 щелепа “Ortho classic”(США) від 12000 грн.
Брекети “самолігуючі” “Ortho classic” (США) від 7000 грн
Брекет система самолігуюча “Damon” (США) від 22000-26000 грн
Пародонтологічна чистка при пародонтиті. Кюретаж від 1600 грн