Чистка зубів у Харкові

Чищення зубів у Харкові виконується з використанням сучасного обладнання для збереження зубної емалі та профілактики захворювання ясен. Регулярне виконання процедури забезпечує зниження ризиків формування через наліт карієсу та пародонтиту.

У домашніх умовах із застосуванням зубної щітки чи нитки неможливо ефективно прибрати весь наліт, який провокує запальні процеси та руйнування поверхні зубів.

Фахівці стоматологічної асоціації рекомендують для профілактики каріозних уражень виконувати очищення порожнини рота не менше 4 разів на рік.

За статистичними даними, пацієнти, які виконують очищення порожнини рота у вказаний період часу, у 2 рази рідше скаржаться на формування карієсу та запальних процесів у м’яких тканинах.

Додатково до процедури очищення рекомендується виконувати полірування поверхні зубів за допомогою спеціальних паст для формування ідеальної гладкості, яка відштовхує скупчення нальоту, тим самим запобігаючи руйнуванню емалі.

Відгуки про чистку зубів

Виталий Шевченко

Виталий Шевченко

37 років

Я живу в Люботине, а зубы езжу лечить именно сюда. И это говорит само за себя. Мой выбор продиктован двумя факторами: доступной ценой и высоким качеством. Больше меня ничего не может убедить

Причини появи зубного каменю

Причини появи зубного каменю

Основними причинами формування зубного каменю та нальоту на поверхні зубів є нехтування основними правилами щодо догляду за ротовою порожниною після прийому їжі, а також:

 • куріння;
 • вживання великої кількості солодощів та солодких напоїв;
 • безконтрольний прийом антибіотиків та інших лікарських засобів;
 • підвищене слиновиділення або змінений склад слини при захворюваннях органів травлення;
 • неякісне харчування;
 • вживання фарбуючої їжі та напоїв, наприклад, кави.

Чищення зубного каменю – необхідна процедура, що дозволяє запобігти різноманітним захворюванням. Під нальотом розвиваються бактерії, які згодом ушкоджують емаль та тканини, що може призвести до розвитку карієсу або втрати зуба.

Методи чищення зубного каменю

Для ефективного очищення поверхні зубів у стоматологічному кабінеті використовуються різні методи:

 • ультразвуковий;
 • за допомогою апарату Air Flow;
 • комбінований.

Кожен із способів має свої переваги, наприклад, за допомогою апаратного очищення видаляється наліт, ультразвук ефективно очищає зубну емаль від каменю.

Комбінація різних способів дає позитивні результати, сприяє звільненню не тільки відкладень на зубах, а й формує здорове дихання та освітлення зубної емалі.

Додаткове використання системи фторування та збагачення зубної емалі кальцієм дає можливість на тривалий час захистити зуби від руйнування.

Чистка зубів Air Flow

Чищення зубів Air Flow застосовується для створення естетичного ефекту і є сучасним методом збереження здоров’я ротової порожнини.

Для очищення застосовується швейцарський апарат компанії EMS. За рахунок потоку частинок, що надходять із наконечника приладу, виконується очищення поверхні зубів.

Ця процедура ефективно усуває наліт різного походження, у тому числі від тютюну та барвників, а також сприяє відновленню природної білизни зубів.

Особливістю очищення на апараті Air Flow є збереження ефекту тривалого часу.

Чищення зубів Air Flow

Процедура виконується швидко, за тривалістю від 20 до 40 хвилин, залежно від кількості нальоту та індивідуальних особливостей. Для пацієнтів з брекетами рекомендовано виконувати очищення зубної емалі не менше ніж 1 раз на 3 місяці.

За відгуками очищення із застосуванням швейцарського обладнання безболісно і не завдає психологічного дискомфорту.

Вартість Air Flow значно нижча, ніж відбілювання, за рахунок цього багато пацієнтів вибирають чистку як альтернативу з освітлення зубної емалі.

Ультразвукове чищення зубів

Ультразвукове чищення зубів

Ультразвукове чищення зубів застосовується для очищення поверхні від твердих відкладень. Ультразвукове видалення зубного каменю та нальоту виконується у два етапи:

 • безпосереднє чищення;
 • полірування з використанням паст.

Для виконання процедури застосовується ультразвуковий скейлер, який ефективно усуває каміння без ушкодження ясен та зубної емалі.

Рекомендовано проходити очищення 1 раз на квартал. По тривалості чищення зубної емалі ультразвуком займаємо трохи більше 45 хвилин.

Комбінована чистка зубів

Комбінована чистка зубів виконується з використанням ультразвуку та Air Flow. Процедура складається із трьох етапів:

 • видалення зубного каменю;
 • очищення нальоту;
 • полірування.

Даний метод найбільш ефективний для профілактики каріозних уражень та пародонтозу як у дорослих, так і у дітей. Тривалість очищення становить 1:00.

При значному відкладенні зубного каменю в кишенях придесневих виконується анестезія.

Комбінована чистка зубів

Вдячні відгуки

Светлана Анатольевна

Светлана Анатольевна

40 років

Персонал очень приветливый, я даже удивилась, ведь не часто встретишь доброту в наших больницах. Здесь же я почувствовала, что обо мне и вправду заботятся. Спасибо Вам огромное за это

Вартість чищення зубної емалі

Вартість чищення залежить від методу, який буде використовуватися, ступеня зубного нальоту та складності роботи. Для запису на консультацію телефонуйте, номер якого надано на сайті компанії. Ціна чищення коливається від 100 до 380 грн., можлива знижка для постійних клієнтів.

Терапія

Професійне чищення зубів від 450 грн.
Лікування пульпіту (1 кореневий канал) від 400 грн.
Реставрація зуба від 450-750 грн. Tetric N-Ceram “Ivoclar Vivadent” Швейцарія та Filtek Ultimate “3M” (США)
Художня реставрація зуба (зі зміною форми та кольору) 1000-1500 грн Tetric N-Ceram «Ivoclar Vivadent» Швейцарія та Filtek Ultimate “3M” (США)

Переваги чищення зубів

Переваги виконання професійного чищення:

 • видалення нальоту без ушкодження емалі;
 • відсутність протипоказань;
 • Дозволено проводити дітям для підтримки здоров’я молочних зубів.