Професійне відбілювання зубів у Харкові

Біла усмішка – невід’ємна частина бездоганного образу, яка підкреслює красу обличчя та надає людині особливої харизми. Саме тому до стоматологічних кабінетів Харкова звертається дедалі більша кількість пацієнтів з проханням висвітлити їхні зуби, надати їм здорового та естетичного вигляду.

Відбілювання зубів – це процедура, що допомагає позбавитися наявності темного пігменту, що утворився внаслідок надмірного вживання фарбуючих напоїв/куріння, а також скоригувати природний відтінок емалі. Стоматологічний кабінет у Харкові Павла Ткаченка пропонує багато методик відбілювання, що дозволяє здійснювати індивідуальний підхід до пацієнтів.

Методи відбілювання зубів

Методи відбілювання зубів

Виділяють домашні та професійні методи відбілювання, які відрізняються не тільки засобами та способом виконання, але й ефектом. Домашнє відбілювання проводиться загальнодоступними засобами (зубні відбілюючі пасти і жуйки з абразивами, народні зілля) і не є складністю. Самостійні процедури є малоефективними. У деяких випадках таке освітлення призводить до негативних побічних наслідків: низька якість засобів та їх невміле застосування завдає величезної шкоди здоров’ю ротової порожнини.

Професійне відбілювання, що виробляється в стоматологічному кабінеті, виконується лікарем-стоматологом за допомогою спеціального обладнання та неодноразово протестованих засобів відбілювання.

Сьогодні стоматологічні клініки пропонують такі методи професійного відбілювання:

 1. Механічне відбілювання – це процедура надання емалі необхідного відтінку за допомогою насадки, через яку на поверхню коронки під високим тиском потрапляє освітлювальний порошок і повітря.
 2. Ультразвукове відбілювання – це ефективний метод освітлення, який передбачає мінімальну шкоду його здоров’ю. Крім щадного впливу УЗ відбілювання відрізняється досить високою вартістю.
 3. Хімічне відбілювання – це результативне освітлення коронки, яке застосовується виключно до здорового зубного ряду.
 4. Лазерне відбілювання – це якісне дороге освітлення, характерною характеристикою якого вважається висока швидкість виконання.
 5. Фотовідбілювання – це максимально безболісне відбілювання, застосування якого не завжди дає бажані результати.

Домашнє відбілювання зубів

Найчастіше бажаючі відбілити зуби самостійно віддають перевагу найпростішому способу – використанню зубної пасти, що відбілює. За допомогою цього засобу можна видалити невелику кількість нальоту і трохи висвітлити зуби. Застосування спеціальних сумішей ефективніше, проте досить ризиковано: нерідкими наслідками є руйнація структури зуба та хімічні опіки слизових оболонок.

Менш агресивними є народні засоби, приготовані в умовах будинку. Десятиліттями для відбілювання застосовують звичайну столову соду, очищаючи зуби за допомогою звичайної щітки. Абразивна дія столового порошку на зуби ушкоджує їхню емаль. Також для освітлення використовують перекис водню. При застосуванні даного засобу варто пам’ятати, що занадто довге утримання перекису в ротовій порожнині може негативно позначитися на чутливості зубів та пошкодити ясна.

Одним із найстаріших методів вважається нанесення деревної золи на зубний ряд. Гідроксид калію, що знаходиться в її складі, має відмінні властивості, що відбілюють. Зола щільним шаром наноситься на зуби, а потім круговими рухами втирається в них. Метод не придатний для регулярного використання через здатність засобу пошкоджувати зубну емаль.

Для отримання максимального ефекту багато людей приймають рішення про самостійне виготовлення суміші із простої зубної пасти, солі, соди та перекису водню. Починаючи відбілювання в домашніх умовах, ви ставите під загрозу не тільки красу посмішки (результат такого освітлення завжди залишається непередбачуваним), але і здоров’я ротової порожнини.

Відгуки наших клієнтів про відбілюючу послугу

Катерина

Катерина

24 роки

Давно хотіла записатися на прийом до стоматолога, але не знала, в яку стоматологію піти. Спочатку боялася йти, але після першого знайомства з лікарем моя думка змінилося! Все пройшло чудово! Провели комплекс відбілювання зубів та тепер мої зуби білосніжні. На додаток дали рекомендацію щодо домашнього відбілювання. Всім рекомендую

 

Механічне відбілювання зубів

Механічне відбілювання – одна з найбільш затребуваних процедур догляду за ротовою порожниною, яка виконується наступним чином: на зубний ряд направляється невелике сопло, з якого надходить потік повітряно-порошкової суміші. В результаті процедури зникає наліт та каміння. Перевагою технології є можливість видалення нальоту навіть у міжзубних проміжках та інших важкодоступних місцях.

Освітлення механічним способом не тільки ефективно, а й безпечно: порошок є дрібними частинками, абразивний вплив яких мінімальний.

Ультразвукове відбілювання

Ультразвукове відбілювання – ефективна і безпечна процедура, в результаті якої поверхня зубного ряду стає бездоганно гладкою і не містить нальоту або каміння. При цьому зберігається природний колір зубів – ефект, що відбілює, мінімальний. Варто відзначити, що ультразвукове очищення зубів підвищує їхню сприйнятливість до інших оздоровчих заходів.

Багато пацієнтів перед очищенням зубів ультразвуковим методом запитують: чи хвороблива дана процедура? Вважається, що чищення не приносить болючих відчуттів. Однак у людей з підвищеною чутливістю болю при освітленні все ж таки виникають. У разі показано застосування місцевого анестетика.

Ультразвукове відбілювання

Хімічне відбілювання

Хімічне відбілювання – складна стоматпроцедура, перед початком якої лікар-стоматолог проводить огляд ротової порожнини, визначає необхідність попереднього лікування або наявність протипоказань.

Першим етапом процедури є проведення гігієни порожнини рота. Пацієнтам з низькою чутливістю допускається вплив на зуб спеціального гелю відразу після проведення гігієнічних заходів, а за високої чутливості – рекомендують перенести хімічну обробку на 2-3 дні.

Приступаючи до відбілювання, лікар надійно фіксує м’які тканини, наносить на ясна захисний гель або плівку. Після того, як слизові надійно захищені, зуби на 15 – 30 хвилин покриваються хімічним гелем для відбілювання.

При виконанні процедури особливе значення має досвід лікаря та акуратність нанесення гелю, адже потрапляння гелю на слизову оболонку здатне спровокувати печіння, свербіж, а іноді навіть хімічний опік.

Лазерне відбілювання

Лазерне відбілювання

Лазерне відбілювання зубів – перевірений спосіб, визнаний як результативним, але безпечним: правильне проведення процедури щорічно не завдасть шкоди.

Процедура має такий алгоритм:

 1. Нанесення на ясна захисного засобу.
 2. Накладення на зуби спеціальної відбілюючої речовини, виготовленої на основі перекису водню.
 3. Вплив як каталізатор лазера на попередньо оброблені зуби.

Протипоказанням до проведення відбілювання може бути:

 • всі форми карієсу;
 • пародонтоз;
 • наявність частково зруйнованих пломб;
 • зубний наліт;
 • наявність на зубах декоративних елементів;
 • пошкодження слизових поверхонь та ін.

Крім цього, варто знати, що процедуру не рекомендується проводити вагітним, в період лактації, хворим на цукровий діабет, людям, які страждають на дисфункцію щитовидної залози, а також особам, які не досягли 18 років (через підвищену м’якість емалі).

Фотовідбілювання зубів (Відео)

Процедура фотовідбілювання ідентична процесу освітлення зубів за допомогою лазера, проте каталізатором є спеціальна лампа. Принцип роботи фотообладнання полягає у вилученні кисню із суміші, який розщеплює темні пігментні плями на поверхні емалі, тим самим освітлюючи зубний ряд.

Кількість процедур визначається індивідуально. Найчастіше для досягнення високого результату необхідно відвідати лікар-стоматолог 2-3 рази. Особливістю даного методу полягає в тому, що через кілька діб відтінок зубів може стати істотно світлішим (без проведення будь-яких додаткових заходів щодо відбілювання). Саме тому кінцевий колір зубів розрахувати практично неможливо.

Зупиняючи вибір на фотопроцедурі, необхідно бути готовим до того, що у деяких людей зуби не сприйнятливі до даного методу освітлення. Складно відбілюються жовті зуби пацієнтів, які зловживають барвниками (кава, чай) і курінням.

Спосіб не бажано застосовувати в період вагітності та лактації, людям молодше 20 років, а також за наявності карієсу та інших захворювань ротової порожнини.

Ціни на відбілювання зубів

Сьогодні втілити в життя мрію про білу посмішку може кожен. Сучасна стоматологія пропонує ефективні методи освітлення зубів різного ступеня пігментації. При цьому ціни на відбілювання цілком доступні.

Рентгенівський знімок (візіограф, цифровий рентген) 40 грн
Анестезія 70 грн
Відбілювання 2-х щелеп 1800 грн.
Професійне чищення зубів від 450 грн.

Відгуки про процедуру

Костянтин

Костянтин

29 років

Завжди мріяв про гарні білі зуби як у зірок. І ось моя мрія збулася! Мої зуби набагато біліші від звичайного і виглядають чудово! Дякую лікарям за професіоналізм.