Гігієна ротової порожнини. Пародонтологія

У нашій практиці ми багато приділяємо гігієні ротової порожнини. Ми навчаємо як правильно та чим треба чистити. Зараз для повсякденної гігієни лікар Ткаченко Павло використовують концепцію швейцарської фірми Курапрокс, яка дуже добре зарекомендувала себе на ринку всього світу серед багатьох відомих стоматологічних клінік. Ця фірма випускає щітки зі спеціальною щетиною дуже густою та м’якою, яка дозволяє добре вичищати прияснову зону, наліт на якій часто призводить до захворювань пародонту. За рахунок м’якої щетини ясна не травмується та не кровоточить.

Також у нашій клініці працює лікар – пародонотолог гігієніст, який використовуючи спеціальні сучасні методи лікування захворювань пародонту (пародонтит, пародонтоз) вирішує навіть дуже складні випадки з сильно рухливими зубами приреченими на видалення, проте після лікувальних сеансів спрямованих на очищення коренів (кюретаж). з подальшим навчанням правильної гігієни пацієнта – виходить досягти дуже хороших результатів і здавалося б безнадійні зуби досі стоять та служать нашим пацієнтам.

Тому для нас гігієна порожнини рота пацієнта дуже важлива, тому що від цього залежить майбутнє його зубів та надійність нашого лікування.

Відгуки клієнтів про стоматолію Павла Ткаченка

Елена Покачалова

Елена Покачалова

35 років
Я регулярно лечу зубы в стоматологии Павла Ткаченко. Прохожу профилактический осмотр раз в 6 месяцев, делаю профессиональную чистку зубов и осветление эмали. Приводила сюда свою дочь, ей ставили брекеты на верхний зубной ряд. Мы довольны отношением и уровнем его профессиональной подготовки