Лікування зубних каналів

У нашій практикі ми намагаємося зберегти життєздатність зубів і не прибираємо нерви під коронки, тому що за рахунок використання технології мікропротезування толщина коронок або вінірів не більше 1 мм-це дозволяє мінімально впливати на зуб при підготовці до протезування.

Протезування на живих зубах – це одна з концепцій нашої практики. Однак трапляються випадки, коли карієс повністю зруйнував тверді структури зуба і дійшов до нерва. У таких випадках ми чистимо канал і пломбуємо його спеціальними сучасними матеріалами, які дозволяють ще довго служити вашому зубу, незважаючи на те, що він уже не живий.

Природно, після лікування каналів потрібне адекватне відновлення зуба, оскільки після лікування залишається дуже мало твердих тканин (емаль, дентин). Тому ми часто використовуємо штифти зі скловолокна та культові вкладки для армування зуба з подальшим виготовленням керамічної коронки.

Сучасні технологи дозволяють відтворити за допомогою якісного пломбування каналів і виготовлення керамічної коронки , підібраної за кольором і формою, зуб, який не буде відрізнятися від живого, що стоїть поруч. Тому часто вирішуємо навіть безнадійні ситуації із повністю зруйнованими зубами під корінь. Після правильного лікування та протезування такий зуб ще довго зможе служити Вам.

Лечение зубов под микроскопом

Лікування кореневих каналів

При лікуванні кореневих каналів у стоматологічній практиці Павла Ткаченка ми використовуємо Мікроскоп, який дозволяє більш точно визначати кількість каналів та локалізацію їх усть, а також мікроскоп завдяки збільшенню та гарній візуалізації дозволяє перелікувати дуже складні випадки в кореневих каналах, такі як зламаний інструмент, перфорація кореня, канали тощо.

Також завдяки вертикальному положенню бінокулярів мікроскопа лікар тримає спину прямо, а не зігнувшись над пацієнтом, як це зазвичай відбувається. Завдяки правильній поставі пацієнт менше утомлюється і здатний ефективніше проводити лікування.

Терапия

Рентгеновский снимок (визиограф, цифровой рентген) 40 грн
Анестезия 70 грн.
Лечение пульпита (1 корневой канал) от 400 грн.
Лечение кариеса от 400 грн. Tetric N-Ceram "Ivoclar Vivadent" Швейцария и Filtek Ultimate "3M" (США)
Пломбирование зуба от 350 грн. Tetric N-Ceram "Ivoclar Vivadent" Швейцария и Filtek Ultimate "3M" (США)

Відгуки про лікування каналів зуба

Валентина Степаненко

Валентина Степаненко

32 роки

Чоловік не хотів лікувати зуби (боїться стоматологів з дитинства), дійшло до того, що зуб повністю розкришився до ясна. Змусила мало не силою йти до лікарні. Вибрала Ларош (порадила сестра, вона у Вас всією родиною зуби лікує). Чоловік, хоч і з умовляннями, але погодився. Після всіх процедур - прийшов додому і сказав, що Ви найкращі стоматологи у світі. Зрозумів, яким був дурним, що боявся зуби лікувати, думав, що це дуже боляче. Тепер, як тільки відчуває будь-який дискомфорт одразу біжить до Вас. Дякуємо за Ваш високий професіоналізм! Ви справді майстри своєї справи!